Zoek je een robuuste plateauwagen met extra draagvermogen en maximale flexibiliteit? De VDM Plateauwagen Dubbelasser Geremd is dé oplossing voor professionals die dagelijks machines, bouwmaterialen of grote volumes vervoeren. Dankzij de vlakke laadvloer en volledig neerklapbare aluminium borden laad en los je eenvoudig van alle zijden.
✔ Geremde dubbelas
✔ Volledig volbad verzinkt chassis en onderstel
✔ Neerklapbare aluminium borden rondom
✔ Volledig ondersteunde vlakke laadvloer
✔ Antislip vloer
✔ Zware vloerankers / bindogen in de laadvloer
✔ Nethaken rondom
✔ Sterke spansluitingen
✔ Voorrek / koprek
✔ 13-polige stekker
✔ Volledig LED-verlichtingspakket
✔ Extra LED-markeringsverlichting
✔ Zwarte velgen
✔ A-merk hogedrukbanden
✔ Zwarte hoekrongen
▸ 3 tons aluminium rijplaten in afsluitbare slede
▸ Luxe aluminium disselbak
▸ Disselslot / antidiefstalslot
▸ Ladingnet
▸ Reservewiel met houder
▸ Huif 150 cm of vlakzeil
▸ Loofrekken of opzetborden*
* Afhankelijk van uitvoering beschikbaar.
Meer weten of direct een offerte aanvragen? Neem gerust contact met ons op!
📞 Tel/WhatsApp: +31(0)521 - 361584
📧 Mail ons: info@vanreestrailers.nl
| Prijs: | €4.195,- (excl. BTW) |
| Merk: | VDM |
| Lengte vloer: | 514 cm |
| Breedte vloer: | 168 cm |
| Binnen hoogte: | 30 cm |
| Totale lengte: | 640 cm |
| Totale breedte: | 175 cm |
| Totale hoogte: | 115 cm |
| Aantal assen: | 2 |
| Geremd: | Ja |
| Totaal gewicht: | 2000 kg |
| Laadvermogen: | 1415 |
| Kantelbaar: | Nee |
| Elektrisch bediend: | Nee |
| Website: | Website leverancier |