Standaarduitrusting
✔ Afneembaar deck – huis wordt als lading beschouwd
✔ Knott as(sen) met oplooprem en waterdichte lagers
✔ Volbad thermisch verzinkt chassis – duurzaam en onderhoudsarm
✔ Geïntegreerde bekabeling in het chassis
✔ LED-verlichting – beschermd en betrouwbaar
✔ Laser-gesneden componenten – hoge maatnauwkeurigheid
✔ Europese typegoedkeuring (COC-documenten)
✔ Steunpoten voor stabiele plaatsing van het deck
Optionele uitbreidingen en accessoires
▸ Verticale steunpoten
▸ Reservewiel met houder
▸ Lichtmetalen velgen
▸ Wielkeg met houder
▸ Schokdempers
Meer weten of direct een offerte aanvragen? Neem gerust contact met ons op!
📞 Tel/WhatsApp: +31(0)521 - 361584
📧 Mail ons: info@vanreestrailers.nl
| Prijs: | €5850,- Excl. BTW |
| Merk: | Vlemmix |
| Type: | DT840 Detachable 3500 kg 3 x as 1800 kg + deck |
| Lengte vloer: | 840 cm |
| Breedte vloer: | 244 cm |
| Binnen hoogte: | 68 cm |
| Totale lengte: | 990 cm |
| Totale breedte: | 255 cm |
| Totale hoogte: | 68 cm |
| Aantal assen: | 3 |
| Geremd: | Ja |
| Totaal gewicht: | 3500 kg |
| Laadvermogen: | 2800 |
| Kantelbaar: | Nee |
| Elektrisch bediend: | Nee |
| Website: | Website leverancier |