Standaarduitrusting HB506
Uitbreidingsmogelijkheden
▸ Klep/deuren combinatie – flexibel laden via deur of klep
▸ Steunpootjes (paar)
▸ Borst- en bilstang volle breedte
▸ Zijdelingse schuifvensters (paar)
▸ Beschermgrill schuifvensters
▸ Beschermgrill voorvenster
▸ Aluminium velgen 6-spaaks zilver
▸ Afsluitbare wielbouten voor alu-velgen
▸ Siervelgen
▸ Wielblokken (paar)
▸ Afsluitbare reservewielhouder
▸ Rail voor verschuifbaar hooinet / opbergnet
▸ Derde remlicht
▸ WiFi-camera
▸ Beschermhoes trailer
▸ Trailer Aid
▸ Anti-diefstalslot
Waarom kiezen voor de HB506?
▸ Geschikt voor twee paarden met royale ruimte en frontuitstap
▸ Duurzaam en onderhoudsvriendelijk dankzij aluminium constructie en rubbermatten
▸ Comfortabel en stabiel transport dankzij onafhankelijke bladvering
▸ Veilig en praktisch in gebruik met verstelbare stangen, trapbescherming en afdekbare inspectiedeuren
Meer weten of direct een offerte aanvragen? Neem gerust contact met ons op!
📞 Tel/WhatsApp: +31(0)521 - 361584
📧 Mail ons: info@vanreestrailers.nl
| Prijs: | €10136,- Excl. BTW |
| Merk: | Ifor Williams |
| Type: | HB-506 met zadelkamer |
| Lengte vloer: | 316 cm |
| Breedte vloer: | 167 cm |
| Binnen hoogte: | 226 cm |
| Totale lengte: | 430 cm |
| Totale breedte: | 210 cm |
| Totale hoogte: | 275 cm |
| Aantal assen: | 2 |
| Geremd: | Ja |
| Totaal gewicht: | 2600 kg |
| Laadvermogen: | 1680 |
| Kantelbaar: | Nee |
| Elektrisch bediend: | Nee |
| Website: | Website leverancier |