Standaardkenmerken
✔ Volbad verzinkt chassis – duurzaam, sterk en roestbestendig
✔ Houten laadvloer met antislip – veilig laden en lossen
✔ Stevige zijwanden – solide bescherming van de lading
✔ Neuswiel – eenvoudig aan- en afkoppelen
✔ Bindogen M8 – voor stevige ladingzekering
✔ Nethaken rondom – snel en makkelijk een net of zeil bevestigen
✔ Ruime afmetingen – optimaal laadvolume
✔ V-dissel – voor stabiel en veilig rijgedrag
Meer weten of direct een offerte aanvragen? Neem gerust contact met ons op!
📞 Tel/WhatsApp: +31(0)521 - 361584
📧 Mail ons: info@vanreestrailers.nl
| Prijs: | €1784,- Excl. BTW |
| Merk: | Anssems |
| Type: | BSX |
| Lengte vloer: | 251 cm |
| Breedte vloer: | 130 cm |
| Binnen hoogte: | 35 cm |
| Totale lengte: | 397 cm |
| Totale breedte: | 176 cm |
| Totale hoogte: | 127 cm |
| Aantal assen: | 1 |
| Geremd: | Ja |
| Totaal gewicht: | 1350 kg |
| Laadvermogen: | 1050 |
| Kantelbaar: | Nee |
| Elektrisch bediend: | Nee |
| Website: | Website leverancier |